Скільки електронів пройде за 2 год через поперечний переріз лампи, якщо сила струму в спіралі 0,005

А?​

Ответы на вопрос

Отвечает Осин Владислав.

Ответ:

Объяснение:

N=q/e, q=It, N=It/e=0,005 А*7200 с/1,6*10^-19 Кл=22,5*10^19 шт