Визначити концентрацію молекул повітря, якщо в кімнаті об'ємом 60 м³ знаходиться 78 кг повітря.


Ответы на вопрос

Отвечает Шерцингер Александр.

Молярная масса воздуха

μ =~ 29 г/ моль

Концентрация

n  = Nа * m / (V* μ) = 6*10^23 * 78 / ( 60 * 0,029) =~ 2,69 * 10^25  м^(-3)