3. Якому значенню температури за шкалою Кельвіна відповідає значення температури 57° С?​


Ответы на вопрос

Отвечает Османов Билял.

Ответ:

330 кельвинов

Объяснение:

T = t + 273

T = 57 + 273 = 330 (кельвинов)