Тіло, виготовлене з міді, повністю занурене у спирт.Обєм тіла 0,4 м3.Чому дорівнює сила Архімеда,

що діє на тіло ?

Ответы на вопрос

Отвечает Шкуро Лиза.

Fарх=рgV=789*10*0,4=789*4=3156 Н