За рівнянням руху тіла запишіть рівняння пропорції швидкості x1=10+t в квадраті та x2=2-4t+t в

квадраті.

Ответы на вопрос

Отвечает Кайгородова Вика.

Ответ:

Объяснение:

x1=10+t^2

x2=2-4t+t^2

первая производная - скорость

V1 = 2*t

V2 = - 4 + 2*t