8. Густина фарфору 2300 кг/м3. Яка маса фарфорового ролика, якщо при зануренні його в мензурку

рівень води піднявся з 80 см3 до 92 см3 ?Відповідь:ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАМ 60 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулюшин Андрей.

Дано: ρ=2300 кг/м³=2,3 г/см³; V=92-80=12 см³; m - ?

------------------------------------------------------------------------------

m=ρ*V

--------------

m=2,3 * 12=27,6 г=0,0276 кг   -   это ответ.