ОЧЕНЬ СРОЧНО, МОЛЮ О ПОМОЩИ До мережі з напругою U = 220 В паралельно включені 8 ламп з опором R1

= 160 Ом кожна і 10 ламп з опором R2 = 200 Ом кожна. Визначити повний опір кола і силу струму у ньому.

Ответы на вопрос

Отвечает Мальцев Максим.

Ответ:

10 Ом    22 А

Объяснение:

U=220 B     n1=8    R1=160 Ом     n2=10    R2=200 Ом     R=?    I=?

===

Ro1=R1/n1=160/8=20 Ом

Ro2=R2/n2=200/10=20 Ом

R=Ro1*Ro2/(Ro1+Ro2)=20*20/(20+20)=10 Ом

I=U/R=220/10=22 A

=============================