Котушку з індуктивністю 2,4 Гн замикають на джерело струму, ЕРС якого 12 В. Через який проміжок

часу струм у котушці досягне значення 40 А? (Опором котушки й внутрішнім опором джерела знехтувати)​

Ответы на вопрос

Отвечает Анохина Дарья.

Ответ:

t=8c

Объяснение:

E=LI/t, тоді t=LI/E=2,4*40/12=96/12=8c