Помогите пж даю 30 балов!!! Вага тіла в ліфті, який рухається сповільнено вниз, становить 12 Н.

Модуль прискорення 2 м/с2. Яка маса тіла?

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Степан.

Ответ:

Объяснение:

Из формулы:

P = m·(g - a)

находим:

m = P / (g - a)

m = 12 / (10-2) ≈ 1,5 кг