Хлопчик кинув м’яч масою 100 г вертикально вгору і спіймав його в точці кидання. М’яч досяг висоти

8 м. Визначити роботу сили тяжіння під час руху м’яча вгору. g=10 м/с^2

Ответы на вопрос

Отвечает Борисов Илья.

Ответ:

Объяснение:

Работа силы тяжести при движении тела вверх отрицательна:

A = - m·g·h = - 0,100·10·8 = - 8 Дж