В акваріум налито 25 кг води при 290К . Скільки гарячої води при 345К треба долити в акваріум, щоб

в ньому встановилась температура 295К ?

Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Дано:

с1= 4200 ( Дж/кг×К)

м1=25 (кг)

Т1=290 (К)

с2= 4200 ( Дж/кг×К)

Т2=345 (К)

Т=295(К)

Знайти:

м2-?

                                               Розв'язок

Q1=Q2

с1м1(Т1-Т)=с2м2(Т-Т2)

м2=с1м1(Т1-Т)/с2(Т-Т2)

м2=4200×25×(290-295)/4200×(295-345)=2,5