ОЧЕНЬ ОЧЕНЬ СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!!! Обчисліть потужність двигунів літака, який летить зі

швидкістю 800 км/год, а його двигуни розвивають силу тяги 200 кН.

Ответы на вопрос

Отвечает Жумарина Елизавета.

V = 222м/с

P = A/t = F*l/t= F*v =200000*222 = 44,4 *10^6 Вт