3. Обчисліть потенціальнуенергію пружинижорсткістю40 Н/м,деформація якоїстановить 4 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Гиновян Сергей.

Ответ:

32 мДж

Объяснение:

k=40 Н/м    x=0.04 м   E=?

===

E=k*x²/2=40*0.04²/2=0.032 Дж

=====================