Резистори з опорами 9 Ом і 18Ом і підключені до джерела з напругою 36В. Яка сила струму в кожному

резисторі? Загальна сила струму в колі? Який опір кола?​

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Марина.

Ответ:

Объяснение:

Якщо це послідовне з'єднання загальний опір дорівнює сумі опорів

R=R1+R2=9+18=27 Ом

Знайдемо І=39/27=1,3 А

Напруга першого резістора U1=1,3*9=11,7 B

U2=1,3*18=23,4 B

Якщо резістори з'єнані паралельно

Загальний опір дорівнює

R1/R2/(R1+R2)=9*18/27=6 Ом.

I=36/6=6A

І1=U/R1=36/9=4 A

І2=U/R2=36/18=2 A