тиск на дні озера 300000 Па. Яка глибина озера ? Уважайте, що атмосферний тиск дорівнює 105 Па,

густина води – 1000 кг/м^3, прискорення вільного падіння становить 10 м/с^2.

Ответы на вопрос

Отвечает Тычкин Степан.

Ответ:

30 м

Объяснение:

Давление на дне Р= Рати + рgh

h=(P-Pатм)/рg

h=(300000-105)/10000= 30 м