Провідники опором 3 і 15 Ом з'єднані паралельно і включені в коло напругою в 45 В. Визначте силу

струму у кожному провіднику і в загальному колі. ПОМОГИТЕ!

Ответы на вопрос

Отвечает Яковлева Яна.

Ответ:

I1=15A

I2=3A

I заг.=18A

Объяснение:

U=I*R

I=U/R

I1=45/3=15 A

I2=45/15=3A

I заг.= I1+I2=3+15=18A