При наданні газу кількости теплоти 6МДж він розширився тавиконав роботу 2 МДж. Знайти зміну

внутрішної енергії газу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гаипова Жасмина.

Ответ:

4 МДж

Объяснение:

Q=6 МДж    A=2 МДж   ΔU=?

===

ΔU=Q-A=6-2=4 МДж

==================