Потужність двигуна 75кВт. Визначити витрату бензину за 1 год, якщо ККД двигуна 30%​


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Георгий.

Ответ:

η=A/P₁t

A=ηP₁t

A=0.3*75*10³*3600=81 МДж

A=qm

m=A/q=81/44=1.84091 кг