Знайти масу автомобіля що створює тиск на дорогу 840 Па, якщо кожне з його чотирьох коліс має площу

дотику з дорогою 60 кв см ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гребенюк Сюзанна.

Ответ:

60 cm²=60 * 10⁻⁴

S=4*s=4*60*10⁻⁴=24*10⁻³

mg=P*S

m=P*S/g

m=840*42/10⁴=3.528 kg