Механічна напруга 50МПа.Визначте масу вантажу який можна підвиси на алюмінієвому дроті радіусом 0.5

мм

Ответы на вопрос

Отвечает Столмакова Влада.

Ответ:

Объяснение:

1)

Площадь:

S = π·r² = 3,14·(0,5·10⁻³)² ≈ 785·10⁻⁹ м²

2)

Механическое напряжение:

σ = F / S = m·g / S

Масса:

m = σ·S / g

m = 50·10⁶·785·10⁻⁹ / 10 ≈ 4 кг