З похилої площини, яка утворює кут α з горизонтом, без тертя сповзає тіло. Початкова швидкість тіла

дорівнює нулю. Вивести формулу, як залежить швидкість тіла від пройденого шляху S. За який час від початку руху тіло досягне основи похилої площини, якщо в початковий момент тіло перебувало на висоті h від основи?

Ответы на вопрос

Отвечает Сівак Вова.

Ответ:

mV^2/2=mgh\\\\V=\sqrt{2gh} \\\\h=S*sina\\\\V=\sqrt{2gS*sina}