У коло включені послідовно три провідника опором R = 120 Ом, R= 60 Ом і R = 50 Ом. Яка напруга на

всій ділянці кола, якщо напруга на другому провіднику 12 В? (Записати тільки число в СІ) Очень срочно!​

Ответы на вопрос

Отвечает Помелова Кристина.

R_1=120 Ом

R_2=60 Ом

R_3=50 Ом

U_2=12~\mathrm B

U_0-?

I_0=I_2=\frac{U_2}{R_2} =\frac{12}{60} =0,2~\mathrm A

R_0=R_1+R_2+R_3=120+60+50=230 Ом

U_0=R_0I_0=230\times0,02=46~\mathrm B

Ответ: U_0=46~\mathrm B