Із шахти завглибшки 500 м треба відкачати воду. Який тиск має створювати насос, якщо його

розташовано на дні шахти? Пожалуста срочно. Полная задача с дано.​

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Дмитрий.

Ответ:

1) P_{H}=P_{B}\\2) P_{H}=\frac{0+pgh}{2} \\3) P_{H}=\frac{pgh}{2}

На другому пункті я написав, що тиск насоса має бути рівним середньому тиску води.

Тому P=ρgh/2