Кульку масою 260 г, кинули вертикально вгору зі швидкістю 20 м/с. Яку кінетичну енергію має кулька?


Ответы на вопрос

Отвечает Муратулы Нурдаулет.

E(k)= mv^2/2

E(k)= 0,26 кг *( 20 м/с)^2/ 2= 104/2=52