Тіло, рухаючись зі швидкістю 3 м/с, має кінетичну енергію 90 Дж. Яка його маса?​


Ответы на вопрос

Отвечает Досан Асылбек.

Объяснение:

Eк = m×v²/2

m = 2Eк/v²

m = 2×90 Дж ÷ 3 м/с² = 60 кг