автобус масою 5 тонн рухаючись від зупинки прискорено пройшов 400м сила тяги що розвиває двигун 5

кнкоефіцієнт тертя 0.05 Якої швидкості набуде автобус наприкінці розгону?​

Ответы на вопрос

Отвечает Царёва Татьяна.

Ответ:

Объяснение:

ma = F - μmg

a=(F - μmg)/m =(F/m - μg) = (5000Н/5000кг - 0,05*10м/с²) = 0,5м/с² - прискорення

S = (v₁²-v₀²)/(2a)= (v₁²-0²)/(2a)= v₁²/(2a)

v₁² = 2*a*S

v₁= √(2*a*S)=√(2*0,5м/с²*400м) = 20м/с (=72 км/час)

ответ v₁= 20м/с