У скільки разів зміниться сила взаємодії між двома тілами, якщо масу кожного із них зменшити в

38рази(ів).

Ответы на вопрос

Отвечает Дедович Яна.

Ответ:

F1=k*q1*q2/r²

F2=k*q1*q2/(r/2)²=4*k*q1*q2/r²=4*F1

Увеличится в 4 раза

Объяснение: