Тіло, падаючи з певної висоти з початковою швидкістю руху 45 км/год набуло швидкості 40 м/с.

Знайдіть час руху тіла, якщо прискорення вільного падіння 10 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Стрельченко Нюша.

Ответ:

Відповідь: 2.75с

Объяснение:

U0 = 45km/h = 12.5m/s

Uk = 40m/s

a = 10m2/s

t - ?

a = \frac{U0-Uk}{t}

t = \frac{U0-Uk}{a} = 27.5/10 = 2.75s