Яку кількість теплоти потрібно надати льоду 2 кг, взятого при температурі -20ос, щоб його

розплавити?

Ответы на вопрос

Отвечает Шипунова Александрина.

Ответ:

84 000

Объяснение:

Дано:

t1 = -20

t2 = 0

m = 2 кг

c = 2100

.

.

.

Q = cm∆t

Q = 2100 × 2 × (t2-t1) = 2100 × 2 × 20 = 84 000