1. По провіднику, до кінців якого прикладено напругу 127 В, пройшов заряд 200 Кл за 1 хв. Знайти

потужністьі кількість теплоти, що виділилася в провіднику.Помогите пожалуйста!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Рымарчук Михаил.

Дано:                                  Решение:

U= 127 В                             P= U/I;  Q= I²Rt

q= 200 Кл                         I= q/t= 200 Кл/ 60 с= 3 А

t= 60 с                               R=U/I= 127 В/ 3 А= 42 Ом

-------------------                     Q= 3 А²* 42 Ом* 60 с= 22680 Дж

P, Q-?

Ответ: ≈22,7 кДж