яка виштовхуюча сила діе на підводний човен, якщо при повному занурені він витісняє 1800м3 густина

води дорівнює 1030кг/м3

Ответы на вопрос

Отвечает Dzhafarova Diana.

Ответ:

Объяснение:

V = 1800м^3

p =  1030кг/м^3

Fa = ?

Fa = p*g*V = 1030*10*1800 = 18.5 Мега Ньютонов