Два провідники, що мають електричні опори 1 Ом і 1 кОм, з'єднані паралельно. Який опір з'єднання?​


Ответы на вопрос

Отвечает Посягина Снежанна.

Ответ:

Опір паралельного з'єднання шукають за формулою:

R=\frac{R_{1}R_{2}}{R_{1}+R_{2}}

R=\frac{1*10^3}{1+10^3}=\frac{1000}{1001}=0.999 Om

0.999 Om