ПОЖАЛУЙСТА!! 4. Визначте напругу на кінцях провідника, опір якого 20 Ом , якщо сила струму

впровіднику 0,4 А.тогтпаралельноВизначте​

Ответы на вопрос

Отвечает Ежков Данил.

Ответ:

Объяснение:

U=I*R=0,4*20=8 B