Срочно!!!! Знайти масу тіла, яке рухається із щвидкістю 5м/с, а його імпульс дорівнює 0,15 кг•м/с​


Ответы на вопрос

Отвечает Цыбульский Дарий.

Ответ:

m=0,75 кг

Объяснение:

Дано

v=5 м/с

p=0,15 кг*м/с

m-?

Решение

p=m*v, отсюда m=p/v=5*0,15=0,75 кг

Ответ: m=0,75 кг