СРОЧНО На лампі розжарення зазначено: " 48В; 96 Вт " Яким є опір спірамі? яка сила струму в

спіралі​

Ответы на вопрос

Отвечает Хамитова Рузиля.

Ответ:

R=U²/P=48²/96=24 Ом;

I=P/U=96/48=2 A.