2. На яку висоту підніметься м'яч масою 600 г, кинутий вертикально вгору, якщо біля поверхніЗемлі

його кінетична енергія дорівнює 90 Дж?Опором повітря знехтувати.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шандренко Денис.

Ответ:

Объяснение:

m*g*h=W

h=W/(m*g)

h=90/6=15м