Електрична піч споживає потужнісь 6кВт при силі струму 50Авизначте напругу в мережі ,яка живить

електропіч

Ответы на вопрос

Отвечает Малушко Лиза.

Ответ:

V=W÷A=6000÷50=120 Вольт