Тіло масою 2 кг падає з висоти 5 м. Визначте, чому дорівнює швидкість тіла в момент падіння на

поверхню Землі. ( g = 10 Н/кг).

Ответы на вопрос

Отвечает Кагарманова Камила.

Ответ:

10 м/с

Объяснение:

m=2 кг    h=5 м    v=?

===

m*g*h=m*v²/2

v=√(2*g*h)=√(2*10*5)=10 м/с

========================

Отвечает Морозова Дарья.

Ответ:

V=10м/с

Объяснение:

Дано:

m=2 кг

h=5 м

g=10м/с

V=?

Розв'язок:

mgh=mV²/2

V=√(2gh)

V=√(2×10×5)=√100=10 м/с

Відповідь: V=10м/с

Здається правильно. Надіюсь, що допоміг.

УСПІХІВ І ГАРНИХ ОЦІНОК!!!