Для більш легкого переміщення вантажу, Павло використовує похилу площину, висота якої h=0,1м і

довжина дорівнює l=0,3м. Який виграш у силі отримує Павло, використовуючи таку похилу площину?

Ответы на вопрос

Отвечает Салымгереев Акылбек.

F1/F = l/h

F1/F = 0,3/0,1

F1/F = 3

Виграш у 3 рази