1. Через лампу ліхтаря, що, має опір 40 Ом, проходить струм 5 А Яку роботу виконає струм, що

проходить через лампу за 20Хвилин?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Стася.

Ответ:

R=40  

I=5 A

I=U/R

U=IR

U=5*40=200  

P=UI

P=200*5=1000