СРОЧНО напруга лампочки кишенькового ліхтаря дорівнює 2 В, а сила струму 0,3 А. Яку роботу виконаэ

електричний струм у лампочцi?

Ответы на вопрос

Отвечает Маирова Ариана.

Ответ:

36 Дж

Объяснение:

U=2 B    I=0.3 A     t=60 c    A=?

===

A=I*U*t=0.3*2*60=36 Дж

=======================