Ідеальна теплова машина здійснює за один цикл роботу з 120 кДж температура нагрівання дорівнює 500

кельвінів температура холодильника становить 300к Визначте кількість теплоти,що віддає машина холодильнику за один цикл

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Александра.

Ответ:

Q=48 кДж

Объяснение:

КПД=(Тн-Тх)/Тн=(500-300)/500=0,4

Q=A*КПД=120*0.4=48 кДж