3. Вантаж масою 6 кг підіймають за допомогою рухомого блоку. Яку силу для цього прикладають?

Механізм вважати ідеальним.

Ответы на вопрос

Отвечает Король Рома.

треба знайти силу тяжіння: Fтяж=m×g Fтяж=6×10=60H

коли ми використовуємо рухливий блок, то ми прикладаємо в два рази менше зусилля⇒60÷2=30H

Відповідь: 30H

можна відзначити найкращою відповіддю? :)