Пластилінова кулька масою 1 кг, що рухається зі швидкістю 5 м/с, налiтас на нерухому купьку масою 2

кг. Визначте швидость їх спільного руху. а) 5 м/св) 0,6 м/с6) 1,67 м/сг) 6,71 м/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Зубков Ярослав.

Ответ:

Тритий ответ 1.67 м/c

Объяснение:

m1V1=m2V2

1*5=(1+2)*V2

V2=5/3=1.67 м/c