KKD похилої площини=80% Довжина=2м. Висота=15см.Яку силу треба прикласти щоб рівномірно

підіймати вантаж масою 100кг!СРОЧНО БУДЬ ЛАСКА!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Дубровская Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 100 кг

КПД = 80%

h = 0,5 м

S = 2 м

_________

F - ?

1)

Полезная работа:

Апол = m·g·h = 100·10·0,5 = 500 Дж

2)

Совершенная работа:

Асов = F·S = 2·F   Дж

3)

КПД = Апол·100% / Асов

80% = 500·100% / (2·F)

Отсюда сила:

F = 500·100% / (2·80%)  ≈  310 Н