Скільки часу тривав електроліз, якщо при силі струму 300А на катоді виділилося 1,5кг алюмінію?


Ответы на вопрос

Отвечает Новиченко Алёна.

Ответ:

I=300A

m=1,5кг

K (ал)=0,09 кг на Кл

t - ?

Розв'язок:

m = kIt

t = \frac{m}{kI}

t = \frac{1,5}{0,093 * 10^{-6} * 300} =21,5 ≈ 22 * 10^{4}

Отвечает Гришков Александр.

Відповідь:

m=kIt

t=m/kI

k-електрохімічний еквівалент алюмінію=0.093*10^(-6)

 

t=1.8/(0.093*10^(-6)*500)=38709c

Пояснення: