яка кількість теплоти, що виділяється провідником, опір якого 20 Ом,. протягом 3 хвилин. Сила

струму провідника 5 А​

Ответы на вопрос

Отвечает Соловей Богдан.

Ответ:

Q=I*R*t=5²*20*3*60=90 000 Дж=90 кДж.