Два вантажі маси яких m і 2m, прив'язані до нитки, що перекинута через нерухомий блок. З яким

прискоренням рухаються тягарці відносно блока? А)g Б)g/2 В)g/3 Г)2g/3

Ответы на вопрос

Отвечает Краснобородько Лиза.

Ответ:

В )g/3

Объяснение:

Уравнение сил:

2*m*g - T=2*m*a

T - m*g=m*a

Сложим левые и правые части уравнений

m*g=3*m*a

a=g/3

========================