срочно надо! Радонові ванні містять 1.8*10^6 атомів радону на 1 літр води.Обчислити на скільки

атомів води припадає один атом радону

Ответы на вопрос

Отвечает Велес Алёна.

Ответ:

1 атом радона на 1,86*10^19 атомов воды

Объяснение:

Np=1.8*10^6     M(H2O)=0.018 кг/моль    po=1000 кг/м³   V=0.001 м³   Nв/Np=?

===

m=po*V

Nв=m*Na/M=po*V*Na/M=1000*0.001*6.022*10^23/0.018≈335*10^23 (число молекул воды)

Na - число Авогадро

Nв/Np=335*10^23/(1.8*10^6)=1.89*10^19

========================