11. Під час відкриття дверей довжина дверної пружини збільшилась на 0,12 м; сила пружності пружини

склала при цьому 4 Н. При якому подовженні пружини сила пружності дорівнює 10H? ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Титов Илья.

Закон Гука:

F=kx

k=F1/x1=F2/x2

4/0,12=10/x2

1/0,03=10/x2

x2=0,03*10=0,3 м это ответ.